Podpořte naše mládežníky  |  Transparentní účet FC ODRA Petřkovice  |  271 581 484 / 0300

Generálka proti Kozmicím nabídla jedenáct gólů

Napsal uživatel DuKas dne 16.03.2026 - 09:56

Poslední přípravné utkání před startem soutěže odehrálo naše áčko proti Kozmicím. Ofenzivně laděný duel nakonec skončil porážkou 4:7, přesto trenér Wozniak našel na výkonu týmu i řadu pozitiv.

🎙️„Byl to otevřený zápas se spoustou šancí na obou stranách. Diváci, kteří dorazili, se určitě nenudili. Jsem rád, že jsme dokázali dát čtyři góly soupeři, který hraje vyšší soutěž, a vytvořili jsme si i další příležitosti,“ zhodnotil utkání trenér Wozniak.

Mrzet ho však musely především některé inkasované branky. „Pět gólů jsme soupeři prakticky darovali po zbytečných chybách. Kluci to ale sami dobře vědí a právě z toho se musíme poučit. Pokud tyto situace dokážeme v soutěži eliminovat, může to být z naší strany velmi dobré,“ dodal.

⚽Branky: 2× Badalyan, 1× Pniok, 1× Vánčo

Střídání: 60. min Dieter, 80. min Adamek

🏃Sestava:

Lech – Bystroň, Buchvaldek, Pinkava – Vančo – Ulman, Štírba, Kundrat, Ulman – Pniok, Badalyan

kategorie