Podpořte naše mládežníky  |  Transparentní účet FC ODRA Petřkovice  |  271 581 484 / 0300

Reporty z utkání mládeže z minulého týdne 10.6. - 16.6.

Napsal uživatel Anonym (neověřeno) dne 17.06.2024 - 12:54

Krajský přebor dorostenců

U19

FC ODRA – Frenštát p. R. 4:3

Branky: 2 x Lacina (18‘, 81‘), 2 x Charitonidis (74‘, 88‘)

Sestava: Lech (Kilian 46‘) – Heinz R. ( Charitonidis 46‘), Pinkava, Bína, Bok (K), Lacina, Raška, Štirba, Kaňa (Hýbl 56‘), Horský, Zapletal (Važík 75‘)

Hodnocení trenéra Herolda:

Poslední utkání sezóny jsme chtěli vyhrát, oplatit tak Frenštátu porážku z podzimu a zakončit sezónu výhrou. Zápas se hrál na podmáčeném hřišti. Utkání bylo hodně nervózní, soubojové, ale bylo tam i spousta pěkných akcí. V 18‘ jsme šli do vedení 1:0. Další šance byly na obou stranách, ale vytěžit z toho otočku na 1:2 dokázal Frenštát a tak se šlo i do přestávky.

V kabině jsme si řekli, že budeme pokračovat stejně aktivní hrou a zápas se pokusíme otočit. Bohužel v 58‘ jsme dostali gól na 1:3. Hráče to ale nepoložilo. Do konce utkání zbývalo spoustu času. Přeskupili jsme řady a šli do rizika se třemi obránci a posílením útoku na tři útočníky. Na klucích bylo vidět, že se zápasem ještě chtějí něco udělat. To se taky podařilo a zápas jsme dokázali otočit na 4:3. Sezónu jsme tedy zakončili výhrou.

Hráčům patří díky za celou sezónu 2023/2024, za jejich přístup k utkáním, tréninkům. Před sezónou i v zimní přestávce přišli noví hráči a zabudovali se dobře do mančaftu. Chtěl bych i poděkovat klukům z U17, že pokud to šlo, tak nás skvěle doplňovali a pomáhali.

Velké díky patří dvěma borcům Matoušovi Raškovi a Lukáši Bokovi co končí v mládežnickém fotbale v FC ODRA. Kluci DÍKY, a ať se vám daří v soukromém i sportovním životě.

U17

FC ODRA – Frenštát p. R. 2:3

Tady bych rád poděkoval za celou ODRU trenérům Liborovi Vašicovi a Lukáši Vašicovi za skvělou práci co tady za ty roky udělali. Bohužel se s námi musí z osobních a pracovních důvodů rozloučit. DÍKY

 

Krajský přebor žáků

U15

FC ODRA – Bohumín 2:1

U13

FC ODRA – Bohumín 1:3

Hodnocení trenérů Kováče a Chobota:

V posledním mistrovském utkání letošní sezóny, jsme nastoupili do zápasu s FK Bospor Bohumín. Doufali jsme, že si kluci poslední zápas v této sezóně užijí a vybojují nějaké body, opak byl však pravdou.  Od první minuty jsme prohrávali 0:1 a jen díky dobře postaveným tyčkám Kikina to nebyla větší branková smršť. Za stavu 0:2, když jsme vlastně na hřišti nic nepřevedli jsme kluky o přestávce nabádali k jednoduší hře. Ve druhé půli se přece jen kluci vzpamatovali a začali hrát jednoduchou hru po zemi. Začali přicházet šance a tlak. Po krasné zasekávačce a střelou šajtlí na zadni tyč snížil Sebastian Varga na 1:3, ale víc už nám houževnatý soupeř nedovolil. Za zmínku stojí krásná střela do břevna Davida Kovala a  dorážka do prázdné brány Robina Gorola, kdy jako PUMA skočil gólman soupeře a vše zneškodnil. Už druhý zápas v řadě výborně do defenzívy pracuje Ondřej Valent, který na středu obrany zajišťoval oba krajní obránce a také byl důvodem proč ten rozdíl nebyl větší. Všem klukům děkujeme za letošní sezónu i rodičům za podporu. Už nás čeká poslední tréninkový týden a turnaj(22.06.). 23.06. závěrečná s rodiči...

 

Městský přebor žáků

FC ODRA – Třebovice 1:2

kategorie