Napsal uživatel Anonym (neověřeno) dne 18.09.2023 - 12:47

Sestava: Lech - Bína, Petruška, Heinz P. (53'), Holenka (68'), Anders (73'), Pinkava (C), Lacina, Bok, Važík, Kresta (42')

Střídali: Charitonidis (42'), Šidla (53'), Svoboda (68'), Kaňa (68'), Zapletal (73')

Náhradník: Kilian

Hodnocení trenéra Herolda:

Do zápasu jsme vstoupili aktivně a vytvořili jsi několik šancí. Gól jsme dali až ve 22'. Celý zápas jsme byli lepší, vytvořili jsme si spoustu šancí. Druhou branku jsme přidali v 71'. Bohužel jsme zahodili neskutečně mnoho šancí, na co můžeme proti jinému soupeři doplatit. Další zápas nás čeká v sobotu 23.9. od 9:30 ve Staré Bělé, kde musíme zlepšit finální fázi a proměňování tutovek.

U17

FC ODRA - Slavia Opava 5:0

U15

FC ODRA - Krnov 3:0

Hodnocení trenérů Heinze a Čaly:

Dalším soupeřem v krajském přeboru starších žáků byl Krnov. Po dvou porážkách ze Staříčem a v Hlučíně jsme doufali v lepší výsledek. Nastoupili jsme v obměněné sestavě, protože se nám vrátil po 5 týdnech Honza Prokel a před utkáním nebylo dobře Vojtovi Kunčickému, kterého zastoupil Simon Čep. Začátek utkání měli lepší hosté, kteří dvakrát zahrozili. Poté jsme již začali hrát svou hru a Krnov jsme přehrávali. V 16. minutě zpoza vápna vystřelil David Salga a krásná střela zapadla za záda hostujícího gólmana. I po vstřeleném gólu jsme Krnov nepustili do hry, ale výsledek byl stále 1:0, takže jsme si nemohli být stále jistí. Zvlášť když jsme pálili další stoprocentní šance. Kája Němec nejdříve z malého vápna nastřelil břevno a krátce poté místo střely zvolil přihrávku. Ve 29. minutě ale odčinil svá předchozí zaváhání a hlavičkou nás poslal do dvoubrankového vedení. Druhý poločas byl od jeho začátku neuspořádaný, nedařila se nám kombinace. Hosté nás začali hodně napadat, což naší hře moc neprospívalo. Jak všichni víme, vedení 2:0 je ošidné, soupeři se podaří jeden útok a z utkání je drama. Takže jsme na lavičce trnuli, aby se tento scénář nenaplnil. Uklidňující gól vstřelil až na konci utkání Miki Kováč, kterému nezištně přihrál Tobas Kočí. Hned po vstřeleném gólu na 3:0 rozhodčí utkání ukončil.

Vítezství se vždy počítá, ovšem měli bychom zapracovat na kombinaci pod tlakem, protože jsme potom strašně čitelní a jiný soupeř by toho mohl využít.

U13

FC ODRA - Krnov 0:5

Hodnocení trenérů Chobota a Kováče:

Ve včerejším prosluněném odpoledni jsme na domácím hřišti přivítali fotbalisty z Krnova a  chtěli jsme s tímto těžkým, ale hratelným soupeřem vydolovat nějaké body. Od úvodního hvizdu soupeř hrál na míči a snažil se prosadit do nějaké větší šance, ale v prvním poločase se nám tyto náznaky šancí soupeře dařilo mařit i s pomocí brankáře K. Šimíka. Pár vteřin před koncem první půle soupeř zahrával rohový kop a po centru do pokutového území jsme měli několik možností na odehrání míče do bezpečí, ale místo toho jsme míč soupeři doslova namazali a ten tuto obrovskou chybu dokázal potrestat. V poločasové přestávce jsem hráče nabádal k větší aktivitě, lepšímu držení míče a kombinační hře. Kluci se sice během půle zdravě nahecovali, ale od začátku druhého poločasu soupeř jasně diktoval tempo zápasu, svou mezihrou se dostával za zády našich obránců a jen díky našemu brankáři byl stav stále 1:0. Po 7 minutách druhé půle jsme zbytečným faulem soupeři darovali pokutový kop, který s přehledem proměnil. Navíc po dalších 3 minutách jsme dvakrát během minuty hrubě chybovali a bylo ,,po zápase,, Za stavu 4:0 už se zápas dohrával, naši kluci se za celý zápas nedostali do žádné větší šance. Soupeř ještě na konci zápasu naposledy rozvlnil síť s stanovil tak konečné skóre na 5:0.