Podpořte naše mládežníky  |  Transparentní účet FC ODRA Petřkovice  |  271 581 484 / 0300

Výsledky a vyhodnocení turnaje o Pohár starosty Petřkovic 2014

Napsal uživatel DuKas dne Čt, 05/15/2014 - 09:51.

Vážení sportovci, trenéři, vedoucí, rodiče a příznivci mládežnického fotbalu,

dovolte mi se v krátkosti vrátit k velké akci, která se uskutečnila uplynulý víkend v areálu FC Odra Petřkovice a také na hřišti v sousední Lhotce. I letošní 4. ročník mezinárodního turnaje posunul laťku opět o něco výše. Po loňském 3. ročníku, kterého se účastnilo 32 týmů, jsme letos přivítali v našem útulném areálu rekordních 40 týmů. Poprvé jsme vhledem k tak hojnému počtu účastníků využili i hřiště ve Lhotce, kde se odehrála v sobotu jedna ze základních skupin turnaje, a v neděli pak zápasy o umístění na 33. až 40. místě.

Celý turnaj se nesl v duchu fair play, bylo k vidění mnoho krásných a dramatických duelů, nádherných branek, urputných soubojů, projevy radosti z výhry i smutku a zklamání z prohry. Rodiče i řadoví fanoušci vytvořili zápasům dobrou kulisu, která motivovala mladé fotbalisty předvést to nejlepší, co v nich je. Možná ne vždy zvítězil ten lepší, ne všichni účastníci dosáhli kýžených výsledků, ale pro nás jsou vítězem všichni, protože ukázali chuť, zápal pro sport a pohyb, a o to jde u těchto dětí především.

V sobotu nám přálo i příjemné počasí, což už nemůžeme říct o neděli, jenže dešti a větru zatím poručit neumíme….. Pořadatelé se nažili pro účastníky zajistit bohatý doprovodný program a dle zájmu a ohlasů se Vám líbil, což nás nesmírně těší.

Závěrem bych chtěl poděkovat všem účastníkům, jejich vedení a rodičům, kterých rádi přivítáme i na příštím ročníku turnaje a věříme, že bude opět ještě o něco lepší než ten letošní. Děkujeme všem partnerům, bez kterých by nebylo možné psát historii tohoto klání. V neposlední řadě celému organizačnímu týmu, který udělal vše pro zdárný průběh celé akce.

Těšíme se na další setkání s Vámi,

za celý organizační tým FC Odra Petřkovice

Dušan Kašický

Výsledky turnaje

 

Sobota 10. 5. 2014

                         
  skupina A, Petřkovice                      
    1 2 3 4 5 6 7 8 skóre body pořadí
1 FC Viktoria Plzeň   4:0 2:1 3:3 9:0 1:1 4:0 4:0 27:5 17 1
2 FC Odra Petřkovice 0:4   2:2 4:0 6:0 0:0 2:0 2:0 16:6 14 2
3 SK Kravaře 1:2 2:2   0:1 5:0 2:1 2:0 0:1 12:7 10 4
4 SK Hranice 3:3 0:4 1:0   5:0 1:1 1:4 1:1 12:13 9 5
5 SK Šenov B 0:9 0:6 0:5 0:5   1:4 0:3 0:10 1:42 0 8
6 ČSFA Malacky 1:1 0:0 1:2 1:1 4:1   4:0 3:1 14:6 12 3
7 TJ Hukvaldy 0:4 0:2 0:2 4:1 3:0 0:4   3:3 10:16 7 7
8 FC Baník Ostrava 0:4 0:2 1:0 1:1 10:0 1:3 3:3   16:13 8 6
                         
  skupina B, Petřkovice                      
    1 2 3 4 5 6 7 8 skóre body pořadí
1 MFK F-M   2:0 9:0 0:2 2:0 3:1 1:3 4:1 21:7 15 2
2 FC Hlučín 0:2   4:0 1:1 1:1 1:4 2:1 3:1 12:10 11 5
3 FC Vítkovice A 0:9 0:4   0:3 0:3 2:3 2:5 0:3 4:30 0 8
4 MFK Havířov 2:0 1:1 3:0   2:3 3:5 0:1 2:3 13:13 7 7
5 FK Těrlicko 0:2 1:1 3:0 3:2   0:1 2:1 5:1 14:8 13 3
6 FK Slavia Orlová 1:3 4:1 3:2 5:3 1:0   0:3 0:5 14:17 12 4
7 FC Vsetín 3:1 1:2 5:2 1:0 1:2 3:0   3:1 17:8 15 1
8 FK Bystřice p.H. 1:4 1:3 3:0 3:2 1:5 5:0 1:3   15:17 9 6
                         
  skupina C, Lhotka                      
    1 2 3 4 5 6 7 8 skóre body pořadí
1 FC Baník - dívky   1:3 2:1 1:1 0:3 3:4 0:5 1:5 8:22 4 7
2 ŠSK Bílovec 3:1   4:0 1:0 2:2 2:0 2:1 6:1 20:5 19 1
3 SK Lhotka 1:2 0:4   0:5 0:3 2:6 2:7 1:4 6:31 0 8
4 Fotbal Třinec 1:1 0:1 5:0   1:0 1:1 0:3 4:0 12:6 11 4
5 TJ Val. Meziříčí 3:0 2:2 3:0 0:1   4:0 0:1 3:1 15:5 13 3
6 1. BFK Frýdlant 4:3 0:2 6:2 1:1 0:4   2:4 1:3 14:19 7 6
7 1. FC Viktorie Přerov 5:0 1:2 7:2 3:0 1:0 4:2   6:2 27:8 18 2
8 SK Šenov A 5:1 1:6 4:1 0:4 1:3 3:1 2:6   16:22 9 5
                         
 

 

skupina D, Petřkovice                      
    1 2 3 4 5 6 7 8 skóre body pořadí
1 Sparta Brno   0:0 1:3 9:0 11:0 4:0 3:0 2:1 30:4 16 2
2 GKS Katowice 0:0   2:5 2:1 3:0 1:1 1:0 1:1 15:8 12 4
3 MFK Ružomberok 3:1 5:2   3:0 11:0 9:0 4:0 4:0 39:3 21 1
4 FC Odra Petřkovice B 0:9 1:2 0:3   2:1 0:3 3:2 1:5 7:25 6 6
5 MFK Vítkovice B 0:11 0:3 0:11 1:2   1:6 1:4 0:6 3:48 0 8
6 MFK Ostrava 0:4 1:1 0:9 3:0 6:1   2:0 0:1 12:16 10 5
7 TJ Ludgeřovice 0:3 0:1 0:4 2:3 4:1 0:2   0:1 6:15 3 7
8 FC Slavoj Bruntál 1:2 1:1 0:4 5:1 6:0 1:0 1:0   15:8 13 3
                         
  skupina E, Petřkovice                      
    1 2 3 4 5 6 7 8 skóre body pořadí
1 Gornik Zabrze   0:2 0:3 3:1 3:1 0:3 3:0 1:3 10:13 9 4
2 SK HS Kroměříž 2:0   3:2 5:2 8:0 2:2 5:2 2:0 27:8 19 1
3 Kysucké Nové Mesto 3:0 2:3   2:0 6:0 5:1 1:2 0:0 19:6 13 3
4 TJ Kunice 1:3 2:5 0:2   1:1 0:5 4:3 0:4 8:23 4 8
5 TJ Sokol Pustkovec 1:3 0:8 0:6 1:1   1:5 2:1 2:2 7:26 5 7
6 Jiskra Rýmařov 3:0 2:2 1:5 5:0 5:1   2:0 5:0 23:8 16 2
7 FK Stará Bělá 0:3 2:5 2:1 3:4 1:2 0:2   3:0 11:17 6 6
8 TJ Unie Hlubina 3:1 0:2 0:0 4:0 2:2 0:5 0:3   9:13 8 5
                         

 

Rozdělení mužstev před nedělním programem

Neděle 11. 5. 2014

Skupina o 1-16. místo, Petřkovice
FC Viktoria Plzeň MFK Ružomberok
FC Odra Petřkovice Sparta Brno
ČSFA Malacky FC Slavoj Bruntál
FC Vsetín SK HS Kroměříž
MFK F-M Jiskra Rýmařov
FK Těrlicko Kysucké Nové Mesto
ŠSK Bílovec TJ Val. Meziříčí
1. FC Viktorie Přerov GKS Katowice
   
Skupina o 17-32. místo, Petřkovice
FC Hlučín Fotbal Třinec
SK Hranice FC Odra Petřkovice B
FC Baník Ostrava FK Stará Bělá
SK Kravaře TJ Unie Hlubina
1. BFK Frýdlant FK Slavia Orlová
FK Bystřice p.H. MFK Havířov
SK Šenov A TJ Hukvaldy
MFK Ostrava Gornik Zabrze
   
Skupina o 33-40. místo, Lhotka
SK Šenov B  
FC Vítkovice A  
MFK Vítkovice B  
SK Lhotka  
TJ Kunice  
TJ Ludgeřovice  
FC Baník - dívky  
TJ Sokol Pustkovec  

 

 

 

Osmifinále
FC Viktoria Plzeň - Kysucké Nové Mesto  1:1 na penalty 2:3
ČSFA Malacky - FC Vsetín  4:1
Sparta Brno - MFK Frýdek Místek   1:0
ŠSK Bílovec - Slavoj Bruntál    4:1
1. FC Přerov - FC Odra Petřkovice „A“  4:1
FK Těrlicko - SK HS Kroměříž 3:1
MŠK Ružomberok - GKS Katowice 3:1
TJ Valašské Meziříčí - Jiskra Rýmařov 1:2
 
Čtvrfinále
Kysucké Nové Mesto - Sparta Brno 1:1 na penalty 3:2
ČSFA Malacky - ŠSK Bílovec 1:2
MŠK Ružomberok – Jiskra Rýmařov 2:0
1. FC Přerov – FK Těrlicko 2:1
 
Semifinále
ŠSK Bílovec - Kysucké Nové Mesto 0:1
MŠK Ružomberok - 1. FC Přerov 2:0
 
O 3. místo
ŠSK Bílovec - 1. FC Přerov 4:1
 
Finále
MŠK Ružomberok - Kysucké Nové Mesto 4:0

 

 

Konečné pořadí turnaje

  1. MŠK Ružomberok (SK)
  2. MKŠS Kysucké Nové Mesto (SK)
  3. ŠSK Bílovec
  4. 1. FC Viktoria Přerov
  5. FK Těrlicko
  6. ČSFA Malacky (SK)
  7. Sparta Brno
  8. TJ Jiskra Rýmařov
  9. SK Hanácká Slavia Kroměříž
  10. TJ Valašské Meziříčí
  11. MFK Frýdek-Místek
  12. FC Vsetín
  13. FC Viktoria Plzeň
  14. TJ Slavoj Bruntál
  15. GKS Katowice (PL)
  16. FC Odra Petřkovice „A“
  17. FK Bystřice pod Hostýnem
  18. FC Hlučín
  19. MFK Havířov
  20. SK Šenov „A“
  21. Fotbal Třinec
  22. SK Slavia Orlová
  23. SK Hranice
  24. SK Kravaře
  25. 1.BFK Frýdlant n.O.
  26. FC Baník Ostrava
  27. TJ Unie Hlubina
  28. MFK Ostrava
  29. Gornik Zabze (PL)
  30. FK Stará Bělá
  31. TJ Sokol Hukvaldy
  32. FC Odra Petřkovice „B“
  33. TJ Sokol Pustkovec
  34. FC Vítkovice „A“
  35. TJ Kunice
  36. TJ Ludgeřovice
  37. SK Lhotka
  38. SK Šenov „B“
  39. FC Vítkovice „B“
  40. FC Baník Ostrava-dívky

 

DuKas