Podpořte naše mládežníky  |  Transparentní účet FC ODRA Petřkovice  |  271 581 484 / 0300

Reporty z utkání mládeže z minulého týdne 20.5. - 26.5.

Napsal uživatel Anonym (neověřeno) dne 27.05.2024 - 12:23

Krajský přebor dorostenců

U19

FC ODRA – Darkovičky 5:0 (1:0)

Branky: Lacina (36‘), Hýbl (54‘), Važík (59‘), Raška (76‘), Horský (81‘)

Sestava: Lech – Bína, Petruška, Pinkava (K), Svoboda, Lacina (70‘ Bok), Raška (81‘ Zapletal), Štirba, Hýbl (70‘ Kaňa), Važík (81‘ Charitonidis), Horský

Náhradníci: Kilian, Heinz R., Konečný

Hodnocení trenéra Herolda:

Do zápasu jsme vstoupili aktivně. Hráče jsem nabádal ke kombinační hře, využívání krajních hráčů. Vytvořili jsme si pár náznaků, ale gól jsme dali až v 36‘. Soupeř se dostával převážně jen k šestnáctce, kde jsme poctivým bráněním a návratem hráčů vše ubránili. V prvním poločase jsme měli ještě pár možností, ale ty jsme už k navýšení skóre neproměnili.

O přestávce jsme si řekli, že budeme nadále poctivě pracovat, jak dopředu tak dozadu. V druhé půli jsme byli opět aktivní a v 54‘ jsme zvýšili na 2:0. Soupeř byl ve druhém poločase ještě méně nebezpečný než v prvním. V 59‘ jsme navýšili skóre na 3:0. Hráči zápas dohráli s přehledem. V 76‘ a 81‘ jsme ještě přidali dvě branky a zápas tak skončil 5:0.

Chtěl bych pochválit hráče za předvedený výkon jak dopředu, tak i do obrany. Poděkování patří i fanouškům za skvělou atmosféru.

U17

FC ODRA – Darkovičky 13:0

 

Krajský přebor žáků

U15

Rýmařov – FC ODRA 3:0

Hodnocení trenérů Heinze a Čaly:

Po velmi dobrém výkonu proti Albrechticím jsme cestovali do Rýmařova. Ten má za poslední dobu velmi dobrou formu, takže jsme museli být na pozoru.

Domácí začali v rychlém tempu a v dobrém slova smyslu agresivní. Naopak naše družstvo bylo apatické, bojácné. V 11. minutě odražený míč na vápno uklidil do naší brány hráč domácích krásným angličanem. Branka nás příliš nevzbudila, výkon byl stále neslaný, nemastný. Nic se nám nedařilo a hráči vypadali, že se jim ani hrát nechce. Vyústěním tohoto nechtění byla druhá branka domácích. Po souboji našeho stopera s útočníkem balón vypadl k našemu druhému stoperovi, který s odkopem otálel, útočník mu míč sebral, obešel brankáře a bylo to 2:0. Druhý poločas jsme náš výkon přece jen vylepšili, dostali jsme se více na balón, ale stále to nebylo ono. Zkoušeli jsme přejít na ofenzivnější rozestavení, ale šance Vaňka a Salvy se neujaly. A trestem byla třetí branka po špatném rozehrání od brankáře, útočník domácích vystřelil z poza vápna a bylo rozhodnuto – 3:0.

Když jsme prohráli v Novém Jičíně a v Bruntálu, bylo to po kvalitním sebevědomém výkonu, kdy jsme klukům nemohli nic vytknout. Ovšem nyní je za bezkrevný a nebojovný výkon chválit nelze. Každý z hráčů by si měl sáhnout do svědomí a soustředit se na vlastní výkon a ne se vymlouvat na ostatní. Doufáme, že příští týden proti Frenštátu to bude úplně jiný tým, který soupeře porazí kvalitní hrou.

U13

Rýmařov – FC ODRA 2:8

Hodnocení trenérů: Kováče a Chobota:

Do Rýmařova jsme přicestovali s cílem poprat se o tzv. 6 bodů, kdy my trenéři jsme věřili ve výhru a to z několika důvodů. V první řadě Rýmařov v jarní části sezóny předvádí hodně nevyrovnané výkony, naopak naši kluci jsou momentálně ve výborné formě. Za druhé, borci z Rýmařova přišli v zimní pauze o svůj ofenzivní klenot, který v současné době vede jednoznačně krále střelců s 68 vstřelenými brankami. Od první minuty se dalo defacto říct, že jsme byli favoritem a už ve 4' jsme se prosadili, když po závaru vstřelil první gól Ondřej Valent. Jak už bývá pomalu zvykem, tak první poločas je z naší strany hrán na 1/2 plynu a opět místo dalších vstřelených branek, hlavně mezi 15' a 25'  to bylo z naší strany nepřesné a opět někteří kluci se snažili hrát sami na sebe. Soupeř hrozil třemi hráči, konkrétně středem hřiště, kdy jsme si v průběhu těchto minut absolutně s touto trojicí nedokázali poradit a z tohoto pramenil tlak soupeře. Po několika šancích se v 18' soupeř už  dokázal prosadit a srovnal na 1:1.  Po přeskupení řad se v 29' prosadil svou rychlostí Honza Hrubý, hezkou individuální akcí a do přestávky jsme šli za stavu 1:2. Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně, ale v 34' opět po našem dalším nedoraze soupeř srovnal na 2:2. Vyrovnání, ale kluky nerozhodilo, ba naopak pokračovali ve své hře a hned minutu po vyrovnání se po pěkné akci celé útočné řady prosadil Robin Gorol. Nabádali jsme hráče, aby dál napadali rozehrávku soupeře a soupeře dostupovali hlavně ve středu hřiště a v 36' opět Ondřej Valent zvyšoval už na 2:4. Když hráči začali hrát natěsno už soupeře až na pár ojedinělých šancí k ničemu nepustili. Naopak v následných minutách jsme přidali soupeři další góly. 42' Robin Gorol, 48' Lukáš Mamula, 57' Robin Gorol (kompletace hattricku) a 59' opět do prázdné Sebastian Varga. Hlavně akce v 57', která od obrany až po zakončujícího Lukáše snesla ligové parametry. Moc si vážíme bojovností a přístupu kluků k posledním utkáním a dnešní výhra je pro borce odměnou za předvedené výkony. Dobré utkání odehráli hráči u kterých sledujeme aktuální nárůst formy. David Brumla, Miki Horák a David Koval v zápase krom dobrého výkonu celého týmu, přidali ještě individuální bojovnost a hru, která snesla přísnější měřítko.

Rodičům a přátelům děkujeme za podporu, kdy na zápase U13 jsme měli přesilu v hledišti.....

Městský přebor žáci

U15 B

Michálkovice – FC ODRA 0:7

 

Starší přípravka

U11

Hlubina – FC ODRA 15:5

U11 B

FC ODRA – Stará Bělá 10:0

FC ODRA – Polanka n. Odrou 18:10

 

Mladší přípravka

U9

FC ODRA – O-Jih 10:20

kategorie