Napsal uživatel Anonym (neověřeno) dne 16.04.2024 - 08:23

Branky: 3 x Važík (69‘, 78‘, 81‘), 2 x Štirba (55‘, 62‘)

Sestava: Kilian – Petruška, Ulmann, Pinkava (C), Holenka (46‘ Bína), Hýbl (56‘ Konečný), Raška (84‘ Svoboda), Štirba, Lacina, Horský, Važík (84‘ Zapletal)

Náhradník: Lech

Hodnocení trenéra Herolda:

V neděli jsme nastoupili proti soupeři, který v jarní části ještě neprohrál. Hráče jsem na to upozornil před zápasem. Do zápasu jsme vstoupili aktivně a vytvořili si jednu šanci, kterou jsme neproměnili. Následně jsme v 6‘ zahrávali penaltu za hraní rukou v PÚ. Bohužel šla těsně vedle soupeřovy levé tyče. Nadále jsme byli aktivní a vytvářeli si příležitosti, které jsme nebyli schopni proměnit. Soupeř hrozil jen ze standartek. Bohužel jsme svou nešikovností darovali soupeři taky PK, který hostující hráč v 27‘ proměnil. Ač jsme byli lepším týmem i po zbytek prvního poločasu, vyrovnat se nám bohužel nepovedlo.

O přestávce jsem hráče uklidnil, že jsme lepší, jen musíme být trpěliví a góly přijdou. Řekl jsem jim, že soupeř měl za první poločas jen jednu střelu na branku a to byla penalta. V druhém poločase jsme hráli stále aktivně a v 55‘ jsme vyrovnali. Bohužel z ojedinělé šance po volném přímém kopu soupeř v 60‘ šel znovu do vedení 1:2. Hráče to ale nepoložilo. V 62‘ jsme vyrovnali na 2:2. Hráči byli nadále aktivní, důrazní, lepší na míči i v pohybu. V 69‘ jsme šli poprvé do vedení. Na hráčích bylo vidět, že zápas chtějí vyhrát. V 78‘ a v 81‘ jsme definitivně soupeře zlomili dvěma góly.

Hráči zaslouží pochvalu za předvedený výkon, snahu a vůli utkání vyhrát.

V neděli 21.4. v 9:30 hrajeme na Hlubině, kde budeme chtít body potvrdit.

Hodnocení trenéra Chobota:

Odra pokračuje po dalším vítězství v bodovém tažení. Třetím soupeřem jarní části mistrovského zápasu krajského přeboru mladších žáků byla Ostravská Vřesina. Od první minuty si naši kluci šli za vítězstvím, kdy už po pěti minutách otevřel skóre domácí kapitán Robinho. Po první vstřelené brance naši kluci na chvíli ztratili koncentraci a výsledkem toho byly dva propadlé míče za obranu a poté i vstřelená branka soupeře, který hezkou střelou srovnal. Vyrovnávací branka soupeře naše kluky jakoby probudila a hned po 3 minutách od vyrovnání poslal domácí tým zpět do vedení Robinho, který si v tomto utkání s chutí zastřílel. Ve zbytku prvního poločasu se ještě střelecky prosadil Robinho, kdy tímto uzavřel svůj hattrick a před koncem poločasu navýšil skóre na 4:1 D. Brumla doklepnutím odraženého míče do odkryté branky. Do druhé půle naši borci vlétli opět s chutí a soupeři nedovolili absolutně nic, ba naopak vstřelili 4 branky a další vytvořené šance zůstaly bez gólové odezvy.

Výsledkem utkání bylo vysoké vítězství 8:1 pro domácí Odru Petřkovice a hráčem utkání byl domácí kapitán R. Gorol se 6 vstřelenými brankami…… Děkujeme za hojnou účast rodičů, prarodičů a sourozenců na zápase.