Zápasy starší přípravky

Napsal uživatel Anonym (neověřeno) dne 26.09.2023 - 12:51

U11"B"

Markvartovice : Petřkovice 2:32

Věděli jsme, že se bude jednat o lehčí zápas, takže dostali prostor i kluci, kteří toho s námi ještě tolik neodehráli, taky jsme vzali i hráče z U9. Od začátku zápasu jsme hráli svou hru a soupeře do ničeho nepustili. Podařilo se nám držet tempo hry až do konce zapasu, takže z naši strany musím kluky pochválit za krásné akce a nasazení. Každopádně tento zápas nebyl měřítkem a právě zkoušky teprve přijdou.

U11"A"

Baník : Petřkovice 13:13

Zápas proti lídru naši soutěže, navíc na Bazalech. Co více si přát. Ne nejeli jsme tam na výlet a už v šatně jsem od kluků slyšel, že jsme si přijeli pro výhru. Jsem rád za jejich nadšeni, které se projevilo hned ve startu zapasu, kdy jsme šli rychle do vedení. Bohužel soupeř ukázal svou kvalitu a rychle zápas výsledkově otočil ve svůj prospěch, zejména kvůli naší opravdu šílené rozehrávce. Spoustu zbytečně darovaných branek. Znovu se potvrdilo, na čem musíme trávě pracovat. Ještě 10 minut před koncem byl stav 12:8 ve prospěch Baníku. Posledních 10 minut ale bylo naprosto v naši režii a jenom díky zbrklosti v zakončení to nebyla výhra, ale pouze remíza. Nezbývá než klukům poděkovat, takto se rve do poslední minuty.