Napsal uživatel Anonym (neověřeno) dne 25.09.2023 - 11:30

Sestava: Lech - Petruška, Ulmann, Pinkava, Bína(79), Charitonidis(86), Raška(C), Lacina, Bok (79), Važík, Anders

Střídali: Kaňa (79), Knop (79), Peterek (86)

Náhradníci: Kilian, Svoboda, Horský, Šidla

Hodnocení trenéra Herolda:

V utkání jsme byli lepším týmem, ale opět jsme doplatili na neproměňování šancí, špatné řešení finální fáze. Navíc nám nepomohlo, že soupeř šel za surový faul v 51 minutě do deseti. My jsme hráli zbytek utkání do dobře organizované obrany a nebili jsme schopni vymyslet nějakou rychlou kombinaci, či překvapivou přihrávku. V 67' jsme navíc obdrželi gól po rohu soupeře, kdy jsme špatně pokryli hráče soupeře v našem pokutovém území. Kluci hráli až do konce, ale bohužel i přes tlak jsme nebyli schopni vyrovnat.

U17

Stará Bělá - FC ODRA 0:12

Krajský přebor žáků

U15

FC ODRA - Bruntál 1:7

Hodnocení trenérů Heinze a Čaly:

Po vítězném vloženém utkání v Albrechticích nás čekal soupeř nadmíru těžký – Bruntál. Prohráli jen s favoritem soutěže Hlučínem. A aby toho nebylo málo, chybělo nám hned 6 hráčů základní sestavy z důvodu nemoci nebo zranění a i další hráči hráli s příznaky virózy.

Začali jsme s defenzivní sestavou se čtyřmi obránci a dvěma defenzivními záložníky. Z počátku se nám dařilo držet útočníky soupeře na uzdě, ovšem v 11. minutě soupeř poprvé udeřil – 0:1. Po gólu se hra vyvíjela stejně, našim hráčům se nedařila kombinace, na podmáčeném terénu jsme nebyli schopni zpracovat míč. Po získání balónu jsme ho opět ztráceli nepřesnými přihrávkami. Ve 28. minutě Bruntál udeřil podruhé. Útočník získal míč před našim pokutovým územím, náš záložník v osobním souboji propadl, stopeři nevystoupili proti střele a brankář byl na střelu krátký. Poločas skončil za stavu 0:2.

O poločasové přestávce jsme se snažili kluky povzbudit, protože kvalitativně Bruntál nebyl na tom tak dobře jako Hlučín. Byla šance na dobrý výsledek. Toto nadšení nám vydrželo jen do 41. minuty. Tady se utkání zlomilo. Mezi 41. a 45. minutou jsme dostali tři góly a bylo po utkání. V 58. minutě jsme sice snížili prostřednictvím Karla Němce, ale za další dvě minuty soupeř naše nadšení zase opadlo. Po minutě soupeř utkání uzavřel výsledek na 1:7.

Výsledek sice není příznivý a vypadá hrozivě, ale je třeba uznat, že soupeř byl kvalitní. Nám také nepomohla nemocnost a zranění. Navzdory výsledku je třeba poděkovat všem našim hráčům za výkon, mnozí hráli s virózou na pokraji svých možností. V dalším utkání se určitě karta obrátí.

U13

FC ODRA - Bruntál 0:18

Hodnocení trenérů Kováče a Chota:

Sobotní mistrovské utkání nás doprovázel déšť a smutné počasí přineslo smutný výsledek. Díky nemocným a zraněným klukům jsme nemohli na aktuálního lídra vyrukovat v plné síle. Naopak, sestavu 7+1 osekanou o standardní pilíře jsme mohli doplnit jen hráčem z U11, abychom měli alespoň jednoho do střídání. Všem klukům, kteří dorazili na zápas a zápas odjezdili "po prdeli" patří velké díky i přes vysokou porážku. Na to, s jakým jsme hráli soupeřem a v podstatě v sestavě bez střídání kluci zápas hlavně v první půli odbojovali a soupeři vzdorovali. V první půli jsme také mohli vstřelit 2-3 branky. Druhá polovina zápasu, už i díky fyzické kondici a drobných zranění hráčů byla o jednom týmu. Přesto výkon na hranicích možnosti nám ukázal i morální sílu týmu, která se bude určitě hodit do následujících utkání.

MěP starší žáci (09-10 ml)