Podpořte naše mládežníky  |  Transparentní účet FC ODRA Petřkovice  |  271 581 484 / 0300

Preview 12. kola Fortuna MSFL: FC Hlučín - FC Odra Petřkovice, sobota 21.10.2017, 14:30 hod.

Napsal uživatel DuKas dne 19.10.2017 - 08:03

Ve 12. kole Fortuna MSFL nás čeká atraktivní derby s Hlučínem. Ani jednomu z týmů se vstup do soutěže nepodařil dle očekávání. Naši fotbalisté po černé sérii v uplynulém kole porazili Rýmařov, a toto vítězství jim zajisté dodalo větší sebedůvěru do dalších utkání. Hlučín se po letní výměně na trenérském postu dlouho pohyboval v dolní polovině tabulky, v posledních týdnech šel ale výrazně herně i výsledkově nahoru. Z posledních tří utkání získal plný počet devíti bodů s impozantním skóre 9:0. Forma Hlučína budí respekt, jak už to ale v derby zápasech bývá, papírové předpoklady mnohdy neplatí, a naši hráči povzbuzení výhrou zajisté neprodají svojí kůži lacino. Je ale jasné, že k bodům povede pouze zodpovědný výkon a velká bojovnost. Věříme, že naše hráče přijde do Hlučína podpořit početná skupina fanoušků a utkání tak bude mít zajímavou diváckou kulisu. Přijďte povzbudit naše fotbalisty do Hlučína. Utkání začíná v sobotu 21.10. od 14:30 hod.

Utkání rozhodují: Zaoral Vít, Řezníček Tomáš, Trigas Paskal

DuKas

kategorie