8. kolo Fortuna MSFL: FC ODRA Petřkovice - SK Uničov 3:0 (2:0)

Napsal uživatel DuKas dne 21.09.2019 - 12:12

Velmi dobře zareagovala petřkovická ODRA po prohře v minulém kole v Uherském Brodě. Proti Uničovu podala kvalitní výkon a zaslouženě vyhrála o tři branky. Od úvodu utkání byla ODRA aktivnější, žádná z akcí se ale neujala. Hosté po čtvrthodině hru opticky srovnali, do žádných šancí je ale obrana domácích nepouštěla. Jako první udeřil po hezké akci Strakoše a nahrávajícího Neumanna zprava Adamík, který se prosadil důrazem v malém vápně - 1:0. Za další tři minuty bylo ještě veseleji, když Neumannův centr z přímého kopu usměrnil za záda Uvízla hlavou Honiš - 2:0. Další branky do poločasu nepadly. Uničov do druhé půle prostřídal a mohl utkání také zdramatizovat, ale snad z jediné větší šance hostů za celý zápas zachránila domácí pravá tyč po přímém kopu Strnada. Definitivní rozuzlení přišlo čtvrt hodiny před koncem, kdy akci střídajících Waly s Tilkeridisem zakončil přesně dorážkou debutant v petřkovickém dresu Vojtěch Wala. Premiéra jako hrom. Uničov již nenašel sílu ani na korekci výsledku a tak si ODRA připisuje důležité body do tabulky.

FC ODRA Petřkovice - SK Uničov 3:0 (2:0)

Branky FC ODRA: 33´ Adamík, 36´ Honiš, 75´ Wala

Sestava FC ODRA: Lapeš – Moučka (74´ Wala), Tomšů (81´ Tobiáš), Sporysz, Neumann, Baranek (C), Plesník, Mládek (81´ Dziuba), Adamík (75´ Tilkeridis), Strakoš, Honiš.
Náhradníci: Buček – Wala, Dziuba, Tobiáš, Tilkeridis.