20. kolo Fortuna MSFL: FC Hlučín - FC ODRA Petřkovice 0:4 (0:3)

Napsal uživatel DuKas dne 15.04.2019 - 07:31

Po nepovedeném utkání s Vyškovem udělal petřkovický kouč Smékal před derby několik změn v sestavě. Od začátku do utkání nastoupili Szotkowski, Smékal, Neumann a mezi tyčemi si svojí soutěžní premiéru v našem dresu odbyl gólman Ognjanov. Jako první se do slibné šance dostala naše ODRA, ve 4. minutě se ale proti Lokšovi blýskl domácí Kodeš. Poté měl domácí Hlučín do 20 minuty více ze hry, petřkovická defenziva ale odolala a několik nebezpečných situací i s trochou štěstí ubránila bez inkasované branky. Důležitý moment utkání přišel ve 25 minutě, kdy rozběhnutého Szotkowského vysunul Lokša, a ten zakončil bezchybně ke vzdálenější tyči – 0:1. O čtyři minuty později přišla snad nejhezčí akce utkání, Neumann rozehrál rohový kop nakrátko s Kaniou a poté našel ve vápně nabíhajícího Lokšu, který už věděl, co s míčem – 0:2. Ještě veseleji bylo v poslední minutě prvního poločasu, kdy rozhodčí v náš prospěch nařídil nepřímý kop po nebezpečné hře na Velnera. Neumann přiťukl na Baranka, který propálil Hlučínskou zeď stojící na brankové čáře – 0:3. Ve druhé půli se Hlučín snažil s utkáním něco udělat, ale defenziva ODRY byla téměř bezchybná a do žádných velkých šancí Hlučín nepouštěla. Naopak sama vyrážela do nebezpečných brejků, které ale nedokázala dotáhnout do konce. Ve druhé půli se do hry postupně dostali Ptáček, Tobiáš a Moučka. Konečnou tečku za povedeným výkonem udělal Ptáček, který v 88 minutě zavěsil a stanovil konečný výsledek utkání – 0:4. V příštím utkání hostíme v domácím prostředí Dolní Benešov, utkání se odehraje již v pátek 19.4. v 15:00 hod.

FC Hlučín - FC ODRA Petřkovice 0:4 (0:3)

Branky FC ODRA: 25´ Szotkowski, 29´ Lokša, 45´ Baranek, 88´ Ptáček

Sestava FC ODRA: Ognjanov - Velner, Honiš, Plesník, Sporysz, Kania (60´ Ptáček), Baranek, Smékal, Neumann (77´ Moučka), Szotkowski, Lokša (69´ Tobiáš)

Náhradníci: Godula - Mládek, Tomšů