18. kolo Fortuna MSFL: FC Viktoria Otrokovice - FC ODRA Petřkovice 2:3 (0:2)

Napsal uživatel DuKas dne 30.03.2019 - 12:11

FC Viktoria Otrokovice - FC ODRA Petřkovice 2:3 (0:2)

Branky FC ODRA: 8´ a 19´ Lokša, 81´ Ptáček

Sestava FC ODRA: Godula - Velner, Honiš, Plesník, Sporysz, Neumann (70´ Ptáček), Baranek, Tomšů, Mládek, Kania (86´ Moučka), Lokša (80´ Szotkowski)

Nejzajímavější momenty 1. poločasu:

6´ střelu Lokši zblízka po nahrávce Neumanna z pravé strany likviduje domácí gólman

Góóól Lokša – po zasekávačce Tomšů a přihrávce z levé strany zakončuje přesně Lokša – 0:1

17´ závar po rohu ODRY domácí obrana vyřešila

20´ Góóól Lokša – bravurně vyřešený rychlý brejk, po nahrávce Neumanna zprava osamocený Lokša opět nezaváhal – 0:2

22´ první náznak domácích, střela ale ke Godulovi nedoputovala, petřkovická obrana pokus zblokovala

25´ pěkná akce ODRA, zleva po centru Kanii nůžkama zakončuje pohotově opět Lokša, domácí brankář nadvakrát kryje, dotírající Neumann se k dorážce nedostal

28´ nebezpečný brejk domácích na poslední chvíli hasí dobrým návratem Velner ve spolupráci se Sporyszem

33´ velká šance domácí Viktorie, míč po rohu propadl na zadní tyč, naštěstí domácí hráč netrefil odkrytou bránu

36´ vrácený míč do vápna od Velnera hlavičkuje v těžké pozici Honiš nad domácí branku

38´ další závar po rohu před domácí brankou končí v autu, odkopávat budou domácí

40´ střela Baranka zpoza velkého vápna končí jen těsně mimo šibenice domácí branky

Konec 1. poločasu, naše ODRA vede po zásluze o dvě branky

Nejzajímavější momenty 2. poločasu:

49´ nepřesná a nedůrazná střela domácích

utkání přihlíží 145 diváků

51´ domácí snižují na 1:2, Godulovi propadl pod tělem míč a domácí Fiala již měl lehkou práci

54´ střela domácích míří vysoko nad branku

55´ střela Baranka po zpětné přihrávce Velnera taky vysoko nad

57´ Lokša vysunul Kaniu, ten se ale dostal již do blízkosti domácího gólana, který jeho pokus vyrazil

59´ na hřiště v domácím dresu přichází Telnar, ještě na podzim náš hráč

63´ šance Tomšů, likviduje včasně vyběhnuvší domácí gólman

70´ Ptáček nahrazuje Neumanna

72´ nebezpečný domácí roh, ODRA s vypětím všech sil odvací

73´ další roh již jistě stahuje Godula

76´ tutovku Lokši po zpětné Kanii vytahuje domácí gólman na roh

78´ přihrávka domácího Telnara prošla celým vápnem ODRY, na roh hasí odkopem Plesník

79´ skvělý zákrok Goduly, který vyráží střelu zcela volného domácího hráče po rohu

80´ další šance domácích po dalším rohu, hlavička naštěstí míří vedle

80´ Szotkowski nahrazuje Lokšu, dvougólového střelce

81´ Góóól Ptáček – vedení navyšuje po samostatném úniku Ptáček – 1:3

86´ Moučka nahrazuje Kaniu

90+2´ Po ruce ve vápně se z penalty prosazuje Jasenský 2:3

Hned po rozehrání rozhodčí ukončuje utkání, z Otrokovic vezeme všechny tři body, bravó ODRA!