13. kolo Fortuna MSFL: FC ODRA Petřkovice – TJ Valašské Meziříčí 2:1 (1:0)

Napsal uživatel DuKas dne 29.10.2018 - 07:51

Do utkání vstoupili domácí lépe a od úvodu mačkali hosty z Valašského Meziříčí na jejich polovině hřiště. Postupně přicházeli i šance, ale v koncovce nám několikrát ke gólu něco málo chybělo. Hosté se snažili pozorně bránit a do útočení se moc nepouštěli, a to i díky aktivnímu přístupu petřkovických hráčů. Odměna v podobě vedoucího gólu přišla až ve 41 minutě, kdy byl v pokutovém území faulován Szotkowski, a z nařízeného pokutového kopu se nemýlil Neumann - 1:0. Po změně stran se obraz hry změnil, po prostřídání začali být i hosté nebezpeční. K vyrovnání zápas dospěl v 56´ minutě, kdy po smolném odrazu skončil míč za zády Goduly. Na domácí kopačky se začala vkrádat nervozita, nedařila se kombinace, hosté zlepšenou hrou a vysokým napadáním dělali domácím starosti. Když už to vypadalo, že utkání spěje do remízového konce, předvedli petřkovičtí ukázkovou akci. Na jejím počátku byl Baranek, který dlouhým pasem za obranu do křídelních prostorů vyzval ke sprintu Kaniu, který perfektní finální přihrávkou našel ve správném prostoru číhajícího Szotkowského, který se nemýlil - 2:1. Hosté vrhli všechny síly do útoku a nebyli daleko od vyrovnání. Po rohovém kopu v poslední minutě nás dokonce od vyrovnání zachránila tyč. Tentokráte stálo štěstí na naší straně, a tak si do tabulky připisujeme další tři body a třetí vítězství v řadě. Tato výhra nás posunuje již na bronzovou příčku tabulky. V příštím utkání cestuje ODRA do Hulína, v sobotu 3.11. se hraje od 14:00 hod.

FC ODRA Petřkovice – TJ Valašské Meziříčí 2:1 (1:0)

Branky FC ODRA: 41´ Neumann (z pen.), 85´ Szotkowski

Sestava FC ODRA: Godula - Neumann, Velner, Rychlý, Sporysz, Chlopek (64´ Ptáček), Kania, Baranek, Telnar (73´ Tobiáš), Smékal (86´ Plesník), Szotkowski

Lavička: Chmiel, Regec, Mládek