Podpořte naše mládežníky  |  Transparentní účet FC ODRA Petřkovice  |  271 581 484 / 0300

11. kolo Fortuna MSFL: FC ODRA Petřkovice – MFK Frýdek Místek 6:0 (3:0)

Napsal uživatel DuKas dne 15.10.2018 - 07:18

Utkání 11. kola se proměnilo v krásné sobotní dopoledne, ve kterém domácí ODRA deklasovala přední tým Fortuna MSFL vysoko 6:0. Domácí hráči předvedli pěkné návštěvě výborný výkon, který byl po zásluze odměněn potleskem. K vysoké výhře nás nasměřoval již úvod utkání, kdy po levém křídle utekl až do malého vápna Kania, a s pomocí teče hostujícího zadáka míč zapadl za bezmocného hostujícího gólmana – 1:0. Frýdek Místek se snažil o vyrovnání, v 11 minutě musel zasahovat po nebezpečné střele Chmiel, vyražený balon naštěstí netrefil z dobré pozice Varadi. Domácí ODRA hrála častěji na polovině soupeře a byla nebezpečná, své další příležitosti ale k navýšení vedení nevyužila. A tak mohl přijít trest po chybné rozehrávce Chmiela. Ten ale své zaváhání napravil, když chytil vyloženou šanci Gomolovi. Ve 40´ minutě byl v pokutovém území faulován Szotkowski, nařízenou penaltu proměnil Neumann – 2:0. Do poločasu bylo ještě veseleji, krásnou křídlenou akci zakončil svou druhou brankou v utkání Kania – 3:0. Povedený poločas. Ve druhé půli se obraz hry téměř nezměnil, ODRA byla v dobré pohodě a předváděla líbivý fotbal. Asi definitivně utkání zlomila čtvrtá branka v 55 minutě, kdy se k trestnímu kopu postavil Smékal, a přes zeď trefil přesně – 4:0. Skóre ale dále narůstalo, v 65´ minutě byl opět faulován Szotkowski, tentokráte si vzal míč sám faulovaný a bezpečně proměnil – 5:0. V 78´ minutě po další pohledné akci dával pod sebe Telnar na Rychlého, jehož střelu ještě gólman hostí vyrazil, no na pohotovou dorážku Szotkowského již byl krátký – 6:0. Tímto výsledkem utkání i skončilo, vítězstvím se ODRA dotáhla na svého sobotního soupeře na dva body. V příštím kole v sobotu 20.10. cestujeme do Uherského Brodu, utkání začne ve 14:30 hod.

FC ODRA Petřkovice – MFK Frýdek Místek 6:0 (3:0)

Branky FCO: 4 a 44´ Kania, 40´ Neumann z pen., 55´ Smékal, 65´a 77´ Szotkowski (první z pen.)

Sestava FCO: Chmiel - Neumann, Velner, Rychlý, Sporysz, Chlopek (68´ Tobiáš), Smékal (88´ Kozel), Baranek, Kania (78´ Regec), Telnar, Szotkowski

Náhradníci: Godula, Míšanec, Raška