V pohárové soutěži končíme ve 2. kole

Napsal uživatel DuKas dne 05.09.2018 - 08:04

Pohárovou pouť zakončila petřkovická ODRA stejně jako v minulém ročníku ve 2. kole, kdy včera nestačila na účastníka FNL z Třince, kterému podlehla hladce 0:4. Našim hráčům zápas vůbec nevyšel, hosté si již v první půli vytvořili dvougólový náskok. Domácí v první půli zahrozili pouze jednou, naopak po dvou chybách dvakrát inkasovali. Ve druhé půli si Třinec své vedení zkušeně hlídal, našim hráčům tentokráte chyběl kvalita k tomu, aby dokázali hosty dostat pod tlak případnou kontaktní brankou. Další dvě naopak přidali hosté a zaslouženě postupují do dalšího kola.

FC ODRA Petřkovice - FK FOTBAL Třinec 0:4 (0:2)

Sestava FC ODRA: František Chmiel – Marek Neumann, Adam Rychlý, Radim Plesník, Martin Sporysz (60. Mario Telnar) – Ondřej Ficek, Radim Baranek – Dominik Smékal, Lukáš Regec (46. Dominik Mládek), Lukáš Kania – Marek Szotkowski (77. Patrik Chlopek)