5. kolo Fortuna MSFL: FC ODRA Petřkovice – FC Hlučín 2:2 (2:2)

Napsal uživatel DuKas dne 03.09.2018 - 07:31

Derby utkání před pěknou návštěvou začali lépe hosté, ve 12 minutě je poslal do vedení utěšenou střelou s přímého kopu Mozol. Domácí ODŘE pak stačilo pouhých 14 minut na obrat ve vývoji. Ve 24 minutě se po akci Smékala a centru z levé strany prosadil Szotkowsky – 1:1. O dvě minuty později vrátil přetažený roh do „ohně“ Smékal, Neumann se dobře zorientovala a poslal ODRU do vedení. Když už se zdálo, že s tímto výsledkem první poločas i skončí, udeřili hosté opět díky Lucasu Serrovi, který dostal na velkém vápně dostatek času a přesně zamířil – 2:2. Druhá půle byla opatrnější a na šance hubenější. Oba týmy mohli zvrátit výsledek na svojí stranu, ale Mozolův přímý kop skončil na břevně, a hezký průnik domácího Kanii skončil nepřesným zakončením. Body se tak zaslouženě dělili. Domácí ODRU čeká další domácí utkání již v úterý, kdy od 17:00 hod. přivítá ve 2. kole MOL CUPU FK FOTBAL Třinec, účastníka FNL.

FC ODRA Petřkovice – FC Hlučín 2:2 (2:2)

Branky: 24. Szotkowski, 26. Neumann – 12. Mozol, 44. de Carvalho Serra.

Sestava FCO: Godula – Neumann (83. Regec), Plesník, Rychlý, Sporysz – Baranek, Mládek – Chlopek (54. Ficek), D. Smékal, Kania – Szotkowski

Sestava FCH: Kolenko – Massaniec, Heiník, Mac, Vengřinek – Málek (79. Hudeczek), Štefek, Foltýn, de Carvalho Serra (87. Krejčí) – Mozol – Adamovský (79. Jančík)