3. kolo Fortuna MSFL: FC ODRA Petřkovice – FC Viktoria Otrokovice 2:1 (1:0)

Napsal uživatel DuKas dne 20.08.2018 - 07:46

FC ODRA Petřkovice – FC Viktoria Otrokovice 2:1 (1:0)

Branky: 12´ Ptáček, 75´ Telnar – 52´ Hladík

Sestava FCO: Godula – Neumann, Plesník, Rychlý, Sporysz – Ficek, Mládek (63. Regec) – Kania (71. Szotkowski), D. Smékal, Ptáček – Chlopek (53. Telnar).

Náročný týden zvládla ODRA na výbornou. V utkání 3. kola porazila Otrokovice 2:1 po brankách Ptáčka a Telnara. Úvod utkání vyšel lépe domácím, kteří šli po rohu Kanii a hlavičce Ptáčka do vedení již ve 12 minutě. O chvíli později mohlo být ještě veseleji, ale ve velkém závaru nedokázali tři hráči dostat za záda hostujícího gólmana. Pak se začali prosazovat i hosté, kteří nevyrovnali jenom díky skvělým zásahům Goduly, nebo ve dvou případech svojí vlastní nepřesností v koncovce. Do druhé půle vstoupily lépe Otrokovice, kterým se v 52 minutě povedlo srovnat. Kombinací středem obrany se dostal sám před Godulu Hladík a srovnal. Tato pasáž patřila hostům. Až 20 minut před koncem se ODRA opět dostala zpátky do hry a být nebezpečná. Vítěznou branku přidal hlavou po centru Smékala střídající Telnar. Závěr utkání již domácí pohlídali a připsali do tabulky důležité tři body.