Podpořte naše mládežníky  |  Transparentní účet FC ODRA Petřkovice  |  271 581 484 / 0300

Petřkovická ODRA se představí i v dalším ročníku MOL Cupu

Napsal uživatel DuKas dne 20.07.2018 - 12:37

MOL Cup je tuzemskou pohárovou soutěží, které se každý rok účastní více než stovka klubů z různých soutěží v rámci celé České republiky. Jeho pořadatelem je FAČR. První ročník se uskutečnil v sezoně 1993/1994 a je přímým pokračovatelem Českého poháru, který se jako součást Československého poháru hrál od roku 1969.

Náš tým se v této pohárové soutěži představí počtvrté. V ročníku 2015/2016 podlehl hned v předkole Dolnímu Benešovu, v dalším ročníku 2016/2017 postoupil do prvního kola, kde mu stopku vystavil budoucí finalista SFC Opava. Na tento zápas si všichni velice dobře pamatujeme, jelikož jsme byli opavským vyrovnaným soupeřem a o postupu SFC rozhodla jediná branka. V loňském ročníku byl náš tým nasazený rovnou do 1. kola, ve kterém si poradil s FK Bospor Bohumín. Ve druhém kole nám bylo nalosováno druholigové Znojmo, se kterým jsme vypadli až po penaltách. Kam to naši hráči dotáhnou letos?

V letošním ročníku se v předkole utkáme již příští týden v sobotu 28.7.2018 od 17:00 s divizními Heřmanicemi. Utkání se odehraje na jejich hřišti ve Slezské Ostravě. Vítěz tohoto souboje pak narazí v 1. kole na vítěze utkání SK Dětmarovice - MFK Havířov.

Statistiky ODRY v MOL Cupu lze najít na tomto odkazu:

http://www.molcup.cz/klub/517-fc-odra-petrkovice

DuKas

kategorie