Napsal uživatel RoHol dne 23.04.2018 - 20:45

Karviná - FC Odra Petřkovice 5 : 2 (1:1)

Branky: Šimo, Ji

Sestava: Šindler - Adamec, Dulai, Hlošek, Pinkava, Ji, Rumpa, Šimo, Kilian, Přeček, Petruška, Le

Hodnocení: S Karvinou jsme odehráli slušné utkáni. V první půli byl zápas vyrovnaný. Viděli jsme pěknou hru i šance z obou stran. V druhé půli jsme inkasovali branku taky jako první. Podařilo se nám ještě vyrovnat na 2:2. Ale na další slepené tři góly v naši brance, jsme už nedokázali odpovědět.

FC Odra Petřkovice - Horní Suchá 3 : 2 (2:1)

Branky: 2 - Ji, 1 - Hlošek

Sestava: Šindler - Hlošek, Přeček, Barčák, Ji, Pinkava, Masopust, Šimo, Dulai, Petruška, Le, Pustelník, Adamec

Hodnocení: Zápas jsme začali aktivně a vytvořili si pár příležitostí. Bohužel jsme žádnou nedokázali přetavit ve vedoucí gól. S ojedinělého protiútoku jsme inkasovali jako první, kdy nám vstřelil gól kapitán Horní Suché. Kluky jsme uklidňovali, že jsou lepší a předvádějí lepší hru. Do poločasu jsme otočili výsledek v náš prospěch. Výsledek po poločase byl jen 2:1. V první půli jsme měli hodně pěkných akcí, ale chybělo lepší zakončení. Na začátku druhé půle jsme inkasovali opět od kapitána soupeře, kdy jsme nezachytili brejk. Kluky jsme na tohoto hráče upozorňovali. Kluci hráli dobře a byla otázka času, kdy vstřelíme gól. Pozměnili jsme rozestavení a při bráněni se více věnovali střelci dvou branek, který byl jako jeden z mála pro nás nebezpečný. Kluci odehráli pěkné utkání, jen chybělo lepší řešení některých situací v zakončení, finální přihrávka, či náběh do správných prostorů, aby byl výsledek odpovídající hře. Kluci si zaslouženě mohli poprvé na jaře zakřičet vítězný pokřik.