21. kolo Fortuna MSFL: FC Odra Petřkovice – SK Líšeň 1:0 (0:0)

Napsal uživatel DuKas dne 16.04.2018 - 07:43

FC Odra Petřkovice – SK Líšeň 1:0 (0:0)

V úvodu utkání domácí hráči soupeře přitlačili a brzy mohli jít do vedení, Staňkova střela ale skončila na tyči, a ani z následných tří rohů se nic neurodilo. Domácí tlak ale rychle opadl a hosté se brzy dostali do zápasu a po zbytek poločasu byli nebezpečnějším týmem. Několikrát musel zasahovat domácí Chvěja, dvakrát mu pomohla i tyč. Další nadějné situace hostí zablokovala domácí obrana. Odře se v pozměněném rozestavení nedařilo, nedokázala si vypracovat nebezpečné situace před brankou Líšně. Do druhého poločasu vystřídal Regece Ptáček. První, a jak se v následujícím průběhu utkání ukázalo také rozhodující branku, vstřelil v 55 minutě Rubý, který po Staňkově přiťuknutí nedal utaženou ranou k tyči hostujícímu gólmanovi šanci – 1:0. Hra se pak odehrávala vesměs ve středu pole, k vidění byla vidět spíše velká bojovnost, než fotbalová krása. Hosté se pokoušeli o vyrovnání, nejblíže k němu měli 5 minut před koncem, kdy Chvějovi vypadl míč z rukou přímo k nohám líšeňských, na poslední chvíli ale zasáhl na brankové čáře Honiš. Domácí si oddechli, další vyloženou šanci již ani jeden z týmů do konce utkání neměl, a tak si domácí připsali velmi důležité vítězství.

Branka FC ODRA: 55´ Rubý

Sestava FC ODRA: Chvěja - Honiš, Wozniak, Holiš, Rubý, Baranek, Švancer, Regec, Sporysz, Lokša

Střídali: Smékal, Ptáček, Latocha

Náhradníci: Godula, Václavík, Polášek, Szotkowski