Podpořte naše mládežníky  |  Transparentní účet FC ODRA Petřkovice  |  271 581 484 / 0300

V Ostrava cupu třetí nejlepší

Napsal uživatel JiLav dne 27.05.2014 - 07:53

V sobotu jsme si jako "rozcvičku" před turnajem v Kunicích u Prahy, který se odehraje v sobotu 31.5., vybrali Ostrava cup. Turnaj určený pro hráče ročníku 2005 a 2006. V konkurenci 14 mužstev jsme obsadili vynikající 3. místo, kdy dokonce domácí říkali, že zápas s pozdějším vítězem z Brumova byl snad ten nejhezčí, co viděli. A jak se toto krásné umístění rodilo?

1. zápas: FC Odra - FK SK Polanka 4:3 (Imrich 4x)

2. zápas: FC Odra - Vítkovice "A" 5:4 (Imrich a Petroš 2x, Lech)

3. zápas: FC Odra - FC Hlučín 3:4 (Imrich 3x)

4. zápas: FC Odra - 1.BFK Frýdlant 5:2 (Imrich a Petroš 2x, Widura)

5. zápas: FC Odra - Brumov 3:4 (Petroš 2x, Imrich)

6. zápas: FC Odra - Baník "A" 3:0 (Imrich 2x, Petroš)

Po výborných výkonech ve skupině, kde jsme bohužel po vlastních chybách a neproměněných tutovkách prohráli s Hlučínem a pozdějším vítězem z Brumova, ale porazili všechny ostravské celky a dokonce i Frýdlant, jsme obsadili 2. místo.

Poté už nás čekal pouze souboj o konečné umístění. Protože na tomto turnaji se hrálo podle umístěni ve skupinách (první s prvním, druhý s druhým, třetí s třetím...). V souboji o bronz jsme narazili na Rychvald a nedali jsme soupeři nejmenší šanci

Zápas o 3. místo: FC Odra - Slavoj Bruntál 3:0 (Imrich 2x, Petroš)

Krom krásných medailí za třetí místo si odváží FC Odra, konkrétně tedy Filda Imrich i sošku pro nejlepšího střelce turnaje, kdy vsítil 16 branek do soupeřových branek.

Hráčem utkání trenérský triumvirát Imrich, Bodžár a Lech vyhlásil celé mužstvo a já se mu vůbec nedivím. Je to perfektní úspěch a odraz práce s mládeží tady v "Hrdém klubu na kraji Ostravy".

Sestava: Rumpa - Lech, Dulai - Imrich, Petroš, Bodžár, Navrátilík - Widura, Woznica

Branky: Imrich 16, Petroš 8, Lech a Widura 1

kategorie