Podpořte naše mládežníky  |  Transparentní účet FC ODRA Petřkovice  |  271 581 484 / 0300

12. kolo Fortuna MSFL: FC Hlučín - FC Odra Petřkovice 2:1 (0:0)

Napsal uživatel DuKas dne 23.10.2017 - 07:30

Petřkovická Odra v derby v Hlučíně neuspěla. Den před utkáním ze sestavy vypadl Špavelko, naopak k utkání již byl po zranění připraven Švancer. Od úvodního hvizdu se hrál opatrnější fotbal, naši hráči vycházeli z hlubšího bloku a spoléhali na brejkové situace. Domácí Hlučín měl více ze hry, do žádné vyložené příležitosti se v první půli nedostal. To samé platilo i pro Odru, pár náznaků nebylo dotaženo do zakončení. V poslední minutě první půle vystrašil domácího gólmana z trestného kopu Lokša. Do kabin se šlo za nerozhodného stavu. Úvod druhé půle patřil Hlučínu, který se poprvé prosadil po rohovém kopu v 53 minutě. O pět minut později zastavil na 20ti metrech akci Hlučín faulem Polášek, který byl přísně ihned vyloučen. Dvojí tres pro Odru - z přímého kopu zvýšil na 2:0 Kraut. Paradoxne po tomto momentu byla Odra aktivnější, Hlučín se zatáhl do obrany. Naději přinesla 71 minuta, kdy se parádně z trestného kopu trefil Lokša 1:2. Šanci na vyrovnání měl v posledních minutách opět z přímého kopu Lokša, tentokráte ale přestřelil. Naši hráči se již k vyrovnávací brance nedostali a tak odešli poražení.

FC Hlučín - FC Odra Petřkovice 2:1 (0:0)

Branka FC ODRA: 71´ Lokša

Sestava FC ODRA: Godula - Polášek, Leibl, Moskál, Sporysz, Neumann, Staněk (81´ Latocha), Holiš (65´ Švancer), Baranek, Hrdlička, Lokša

DuKas

kategorie