15. kolo Fortuna MSFL: FC Odra Petřkovice – ČSK Uherský Brod 2:0 (1:0)

Napsal uživatel DuKas dne 13.11.2017 - 07:33

Dlouhé čekání na domácí tříbodové vítězství v sobotu skončilo. Naši hráči v bojovném utkání porazili hosty z Uherského Brodu 2:0. Úvod utkání domácím hráčům celkem vyšel, byli aktivnější a dostávali se i do brankových příležitostí. Lokša ani Švancer ještě úspěšní nebyli, skóre utkání otevřel pěknou střelou Holiš, pro kterého to byl premiérový zásah za A tým. Do poločasu už další gól nepadl. Do druhé půle vstoupili lépe hosté, kteří domácí zatlačili a hrozili ze standardních situací. V jednom případě se blýskl skvělým zákrokem Godula a zabránil vyrovnáním. Definitivní rozuzlení přišlo až pět minut před koncem, kdy se střelou ze střední vzdálenosti trefil střídající Leibl. Tato výhra nás posunula na 14. příčku tabulky před Mohelnici, se kterou se utkáme v posledním utkání roku příští týden na domácím hřišti.

FC Odra Petřkovice – ČSK Uherský Brod 2:0 (1:0)

Branky FC Odra: 20´ Holiš, 85´ Leibl

Sestava FC Odra: Godula – Polášek, Špavelko, Wozniak, Švancer – Sporysz, Holiš (83. Leibl), Baranek, Hrdlička – Latocha (65. Neumann) – Lokša (88. Moskál)