Preview 16. kola Fortuna MSFL: FC ODRA Petřkovice – SK HS Kroměříž, sobota 16. 11. 2019, 13:30 hod.

Napsal uživatel DuKas dne 14.11.2019 - 13:37

V posledním dějství podzimní části MSFL přivítá naše ODRA na domácím hřišti hanáckou Slavii Kroměříž. Začátek utkání se posunul na 13:30 hod., tak snad teplota bude příjemnější pro sledování fotbalu jako dopoledne. V minulém kole oba týmy vyšly ze svých zápasů jako vítězové s nulou obdržených branek. Slavia Kroměříž porazila v domácím prostředí Hlučín v poměru 2:0, naši hráči zazářili v neděli ve Velkém Meziříčí a připravili domácím nejtěžší porážku sezony. Ve druhé půli spustil gólovou smršť Neumann (který jako jediný skóroval i v prvním poločase již ve druhé minutě), na něj navázali Mládek, dvakrát Szotkowski a premiérovou brankou ve třetí lize Dziuba. Vítezství 6:0 mluví za vše. Věřme, že si hráči ušetřili nějaký ten střelecký apetit i do posledního utkání. ODŘE patří v tabulce pátá pozice se ziskem 28 bodů, Kroměříž je na tom na 7. místě pouze o bod hůře. Čeká nás tak zajímavé a atraktivní utkání s velmi kvalitním soupeřem o lepší pozici po podzimní části. Utkání rozhoduje trojice Stanislav Volek, Zdeněk Kneisl, Radek Kulička, DFA Martin Neděla. Přijďte povzbudit domácí tým v posledním podzimním utkání.