7. kolo Fortuna MSFL: FC ODRA Petřkovice – SK HS Kroměříž 0:1 (0:0)

Napsal uživatel DuKas dne 17.09.2018 - 07:20

Po vydatných pátečních srážkách čekal na oba týmy náročný podmáčený terén. Přesto mohli přítomní diváci sledovat zajímavé a kvalitní utkání. Úvod utkání patřil domácí ODŘE, která dobře kombinovala a hra se odehrávala vesměs na polovině soupeře. Po úvodní čtvrthodině se začali osmělovat i hosté a hra se vyrovnala. Nebezpečné situace vznikaly na obou stranách, střelci se ale nedokázali prosadit, protože oba gólmani předvedli své umění. Domácí musejí žehrat na mizernou koncovku, protože dvě až tři situace doslova volaly po gólu. Zejména Dominik Smékal měl na kopačkách dvě velké šance, hostující gólman ale hosty podržel. Když ani hosté své příležitosti nevyužili, odcházelo se do šaten za bezgólového stavu. Úvod druhé půle vyšel lépe hostům, když v 52 minutě vyrazili do rychlého protiútoku, míč se za strany dostal za obranu k osamocenému Oklešťkovi, který nekompromisně zakončil – 0:1. Jak se později ukázalo, šlo o jedinou branku v utkání. Domácím nelze upřít snahu o vyrovnání, hosté si ale vedení zkušeně hlídali a naopak hrozili z brejků do poněkud otevřenější obrany ODRY. Domácí hráči se k vyrovnání mohli dopracovat po některém z několika rohů, hosté ale pokaždé odolali. Ztracené body se pokusí ODRA získat zpět v příštím kole, kdy zajíždí v pátek 21.9. do Velkého Meziříčí.

FC ODRA Petřkovice – SK HS Kroměříž 0:1 (0:0)

Sestava FC ODRA: Chmiel – Ficek, Sporysz, Neumann (79. Chlopek), Baranek, Velner, Kania (62. Telnar), Plesník, Smékal (85. Mládek), Rychlý, Szotkowski