Podpořte naše mládežníky  |  Transparentní účet FC ODRA Petřkovice  |  271 581 484 / 0300

Již tento víkend se u nás odehraje LANDEK CUP 2018

Napsal uživatel DuKas dne 30.04.2018 - 12:00

Nadcházející víkend bude celý patřit mládežnickému fotbalu. V našem areálu se koná 8. ročník mezinárodního fotbalového turnaje starších přípravek - LANDEK CUP 2018.

Toto sportovní klání se stalo velice prestižní nejen u nás, ale i v sousedních krajinách. Letošní ročník určen pro fotbalisty s ročníkem narození 2007 a mladší, ligové týmy s ročníkem 2008 a mladší. Jedním z principů turnaje je, že i hráči neligových klubů se mohou utkat s týmy, které mají fotbalovou akademii a ukázat, že všude jsou dobří fotbalisté.

Image turnaje je od počátku posílená tím, že záštitu převzal a drží starosta obce p. Ivo Mikulica. Velkou podporu má turnaj i u Statutárního města Ostravy, Moravskoslezského kraje a FAČR. Nesmím opomenout předsedu FC ODRA Petřkovice p. Petra Táče, který dává od počátku turnaji „zelenou“. Ano bez nadšenců trenérů by nešlo nikdy nic. Jsem strašně rád, že v Odře máme takové lidi jako je Dušan Kašický nebo Roman Holiš ml. Na začátku nám hodně pomohl tým FC Baník Ostrava a díky spolupráci se nám naskytla možnost uvítat nejen atraktivní týmy, ale jako patrony turnaje i vynikající sportovní osobnosti, jakými bezesporu jsou Radek Slončík, Marcel Lička, Ivo Schmucker, Zdeněk Nehoda, Václav Svěrkoš, Tomáš Ujfaluši, Pavel Vrba, Zdeněk Nehoda a další.

Pro tento ročník jsou patrony turnaje Jan Laštůvka, Petr Mašlej a možná jedno velké překvapení....ale to zatím nebudeme prozrazovat...

Turnaj je již o plně obsazen mezi největší perly patří: Sturm Graz (AU), Karpaty Lvov (UA), AS Trenčín (SK), FAMT Prešov (SK), Wisla Krakow (PL), Baník Ostrava, Slovan Liberec spousta dalších ....a v neposlední řadě domácí tým FC Odra Petřkovice.

Přijďte k nám do areálu zafandit tomu svému týmu, dobře se pobavit a strávit fotbalem příjemný víkend.

Těšíme se na Vás.

Roman Holiš, hlavní pořadatel

kategorie